Яготинська районна філія Київського обласного центру зайнятості інформує

Дата: 16.12.2020 15:12

Фото без описуВ рамках співпраці Яготинської районної філії Київського ОЦЗ з Яготинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки та з метою підтримки патріотичних настроїв 15 грудня 2020 року було організовано зустріч з безробітними, які перебувають на обліку в службі зайнятості.

Розпочав захід старший інструктор рекрутингу та комплектування Юрій Нечипоренко. Він розповів про порядок відбору громадян на військову службу за контрактом на посади рядового, сержантського та офіцерського складу, ознайомив з вимогами до посад, пільгами та гарантіями для військовослужбовців. На заході були присутніми 8 безробітних.