«Будуємо майбутнє разом» та «Коло безпеки»

Дата: 15.12.2020 08:40

Фото без описуЯготинський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді висловлює подяку Всеукраїнському громадському Центру "Волонтер" за активну співпрацю, а саме: надання навчально-методичного посібника і книг учасників Програми профілактики конфліктів та правопорушень серед учнівської молоді «Будуємо майбутнє разом» та карткової ігрової методики «Коло безпеки». Метою гри є формування в учасників системи уявлень та знань щодо явища насильства, форм та методів його попередження та подолання, а також особливостей звернення по допомогу у разі ризику ситуації насильства або безпосереднього випадку. Фахівці ЯРЦСССДМ вже опрацювали ігрову новинку та готові до використання в роботі.

Яготинський районний центр

соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді