Дата: 23.03.2020 15:31

Фото без описуВ м.Яготин курсує спецтранспорт для підвезення працівників установ, що забезпечують життєдіяльність району – медиків, надзвичайників, поліцейських, працівників продуктових магазинів, аптек, банківських установ, пошти та АЗС.

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ! Спецрейсами можуть користуватися виключно громадяни, які мають спецквиток, наразі їх виготовлено та роздано близько 750 шт. Спецквитки виготовлені відповідно до наданих установами міста списків працівників, котрі забезпечують життєдіяльність району.

Спецтранспорт розпочав курсувати з 23 березня 2020 року.

Спецрейси здійснюються по маршруту № 1 по вул. Незалежності, та маршруту №2 вул. Шевченка. Загалом протягом дня по маршруту №1 здійснюється 6 (оборотних) рейсів, маршруту №2 - 4 (оборотних) рейси.

Просимо мешканців міста з розумінням поставитись до карантинних заходів.

Бережіть себе, залишайтесь вдома!