Дата: 26.03.2020 11:05

Фото без описуОперативна інформація про захворюваність на ГРВІ та пневмонію в Яготинському районі.

Станом на 15 годину 26 березня 2020 р. в КНП "Яготинська центральна районна лікарня" ЯРР на стаціонарному лікуванні перебуває:

•  хворих на ГРВІ - 5 (всі діти) ;
  • хворих на ГРИП - 0;
  • хворих на ПНЕВМОНІЮ – 6 .

За добу з ГРВІ та пневмонією ніхто не поступав.

Всі хворі проходять лікування згідно з медичними протоколами.

Як уберегтися від інфікування?

????Тримайте дистанцію не менше 1,5-2 метра від людей із симптомами ГРВІ.

????Не торкайтеся свого обличчя руками. Особливо уникайте доторків очей, носа і рота, оскільки саме через них інфекції найлегше проникнути в організм.

????Під час приготування їжі термічно обробляйте продукти.

????Ретельно й часто мийте руки теплою водою з милом протягом 20–40 секунд. Немає можливості помити руки? Обробіть їх антисептиком із вмістом спирту щонайменше 60%.

????Під час кашлю і чхання прикривайте ніс і рот не долонею, а згином ліктя чи одноразовою серветкою.

????Якщо відчули симптоми ГРВІ, зателефонуйте своєму сімейному лікарю і дізнайтеся про подальші дії.

Бажаємо здоров’я! Бережіть себе і свої родини!

КНП "Яготинська центральна районна лікарня"