ДОЛУЧАЙТЕСЬ ДО ФЛЕШМОБУ «ДЕНЬ ВИШИВАНКИ НА ЯГОТИНЩИНІ».

Дата: 15.05.2020 14:02

Фото без описуЦьогоріч день вишиванки припадає на 21 травня. Масові заходи проводитись не будуть, дотримуємось всіх медичних рекомендацій на час карантину. Разом з тим, вважаємо, що всім нам в такий період особливо потрібні позитивні емоції, натхнення. Саме тому закликаємо одягнути вишиванки за будь-яких умов вдома, а хто працює, одягніть на роботу.

Сектор культури, національностей та релігії Яготинської районної державної адміністрації пропонує провести флешмоб «День вишиванки на Яготинщині».

Будемо раді вашим фото (з короткою інформацією про себе та коментарями).

Фото приймається у таких категоріях:

1.Сімейне фото у вишиванках

2.Фото у вишиванці на фоні улюбленого місця Яготина чи Яготинського району

3.Фото у креативній вишитій захисній масці

4.Фото «Я люблю вишивати» ( у власноруч вишитій сорочці або з власноруч вишитим виробом)

5.Святкую День вишиванки на роботі

6.Сімейні реліквії ( фото з вишитими виробами попередніх поколінь вашої родини)

Фото надсилати за адресою jagotyn-vkt@ukr.net

Всі фото будуть демонструватись на сторінці Культура Яготинського Району у соціальній мережі Фейсбук.

Кращі фото в кожній номінації візьмуть участь у фотовиставці до Дня Незалежності.

Розпочинаймо!!!