Відбулася нарада з питань реорганізації адміністрацій

Дата: 18.01.2021 08:03

Фото без опису16 січня, у приміщенні Бориспільської районної державної адміністрації відбулася нарада з питань реорганізації районних державних адміністрацій. В нараді взяли участь в.о. голова Бориспільської райдержадміністрації Руслан Дяченко, голова комісії з реорганізації Яготинської районної державної адміністрації Олександр Кудрявський та голова  комісії з реорганізації Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Сергій Дяченко.

У ході наради були обговорені нагальні питання здійснення реорганізації вищезазначених районних державних адміністрацій, ліквідованих постановою КМУ, шляхом їх приєднання до Бориспільської РДА.