Яготинська районна філія Київського обласного центру зайнятості інформує

Дата: 28.01.2021 15:27

Фото без описуВже не перший рік директор Яготинської районної філія Київського ОЦЗ Оксана Рибак співпрацює з начальником Яготинського бюро правової допомоги Олександрою Міклухою щодо реалізації державної політики підвищення рівня правової освіченості та забезпечення зайнятості населення Тому, 28 січня 2021 року з метою подальшої взаємовигідної співпраці відбулася робоча зустріч на базі Яготинської філії, на якій обговорили нагальні питання про отримання безоплатної первинної правової допомоги для соціально вразливих категорій громадян та інших осіб, які перебувають на обліку в службі зайнятості.

Оксана Рибак запросила Олександру Міклуху до участі у подальших тематичних інформаційних семінарах для безробітних.