Керівник Київської митниці виходить на Skype-зв’язок

Дата: 23.03.2020 08:31

Фото без описуАнтон Борисенко: Введення карантину, припинення руху громадського транспорту та просто здоровий глузд дбати про здоров‘я своє та оточуючих вчить нас дивитися на звичні речі іншими очима.

Нещодавно ми інформували про введені обмеження на вхід до адміністративних будівель митниці та припинення проведення особистого прийому.

Однак зараз, як ніколи, важливо, щоб  митне оформленння товарів проходило швидко. Для цього митниця має бути на зв’язку для оперативного вирішення нагальних питань, що можуть виникнути у наших імпортерів, експортерів та звичайних громадян.

Для цього з понеділка в нас запрацює Skype-зв’язок.

Пропоную визначити дні для проведення Skype-зв’язку по нагальних питаннях у мене щочетверга з 15 до 17 години, у мого заступника Павла Сича по вівторках з 15 до 17 години.

Записатись на прийом можна за телефоном (044) 457-96-84.

Якщо буде нагальна потреба вирішити питання терміново - телефонуйте, розглянемо можливість спілкування в інші дні.