Про Всеукраїнський конкурс на краще періодичне друковане видання для дітей та юнацтва у 2018 році

Дата: 12.09.2018 15:27

Фото без описуДержавний комітет телебачення і радіомовлення України оголошує  Всеукраїнський  конкурс  на  краще періодичне друковане видання для дітей та юнацтва у 2018 році.

На конкурс подаються друковані періодичні видання для дітей та юнацтва загальнодержавної, регіональної та місцевої сфер розповсюдження.

Конкурс проводиться у номінаціях: «Краще періодичне друковане видання для дітей»; «Краще періодичне друковане видання для юнацтва».

Прийом заявок на участь триває з 1 вересня по 1 грудня  2018 року.

Положення про конкурс розміщено на веб-сайті Держкомтелерадіо під рубрикою  «Конкурси, премії» в розділі «Конкурси».