Про забезпечення теплом жителів мікрорайону ПТФ

12 вересня відбулася нарада, на якій розглядалося питання щодо  забезпечення теплопостачанням жителів мікрорайону ПТФ. Мова йшла про те, що мешканці 8 квартир ПТФ потребують допомоги у підключенні їх помешкань до автономного опалення у зв’язку із відключенням від централізованої тепломережі. У ході обговорення інформації про стан закупівлі необхідного обладнання було прийнято рішення найближчим часом розпочати роботи по його встановленню.

Нараду провела перший заступник голови адміністрації Т.П. Сухенко. У обговоренні важливого питання підготовки жителів мікрорайону «Птахофабрика» до опалювального сезону 2018-2019 років взяли участь заступник голови адміністрації В.М. Гончар, радник голови адміністрації О.В. Васільєв, начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Г.О. Колозіна, начальник КПТМ «Яготитепломережа» О.С. Форостяний, майстер котельні району ПТФ В.М. Фесан.