20 Жовтня, 2020 р., 13:39
НБУ попереджає: 8,5 млн грн заробили шахраї завдяки шахрайству в Інтернеті.
20 Жовтня, 2020 р., 13:37
Що відбувається після того, як Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) завершило перевірку декларації та виявило незадекларовані доходи чи майно? Етап 1. Якщо сума невідповідних даних у декларації перевищує 250 прожиткових мінімумів, НАЗК складає обґрунтований висновок про виявлення ознак кримінального правопорушення. Адже за декларування недостовірної інформації на таку суму передбачена відповідальність за ст. 366-1 Кримінального кодексу України.
20 Жовтня, 2020 р., 13:34
Цієї неділі, 25 жовтня, в Україні відбудуться вибори в обласні, районні та місцеві ради. Як вони проходитимуть в умовах поширення карантину, проінформував заступник голови Київської обласної державної адміністрації Олег Торкунов.
20 Жовтня, 2020 р., 13:32
Щоденна інформація станом на 20 жовтня 2020 року.
19 Жовтня, 2020 р., 14:27
На виконання Законів України «Про державну статистику», «Про Всеукраївський перепис населення» та розпорядження Кабінету Міністрів України від 09 квітня 2008 року № 581-р «Про проведення у 2020 році Всеукраїнського перепису населення» розпочато заходи щодо проведення перепису серед населення.
19 Жовтня, 2020 р., 12:52
Щоденна інформація станом на 19 жовтня 2020 року.
19 Жовтня, 2020 р., 11:58
Влаштуватися на роботу — ще той квест. Де шукати вакансії? Яким оголошенням вірити? Як оформити документи? Як не стати жертвою шахраїв і не потрапити в біду? Кожне рішення важливе, і на жаль, зазвичай у житті зробити CTRL+Z не вдається. От би можна було безпечно потренуватися… Так можна ж! Представництво IOM Ukraine, за фінансування від Уряду Японії, розробило інтерактивний квест  https://quest.stoptrafficking.org/start. Цей квест приурочений до Дня боротьби з торгівлею людьми, який уся Європа відзначатиме 18 жовтня. На 30 хвилин ви зануритеся у віртуальну реальність. Розважаючись і граючись, навчитеся розпізнавати підводні камені й оминати ризиковані ситуації, дізнаєтеся про правила безпечної подорожі і безпечного працевлаштування. Насамкінець, звісно, отримаєте сертифікат. Поспішіть наробити помилок у квесті, щоб уникнути їх у реальному житті!
19 Жовтня, 2020 р., 11:57
У період похолодання та із початком опалювального сезону, зазвичай різко зростає кількість пожеж у помешканнях громадян. Зазвичай, до цього призводить  необережне використання електрообігрівачів та опалювальних печей, їхня несправність, перевантаження електромереж, тощо. У більшості випадків пожежі трапляються з вини самих громадян. Адже підготовка котлів, печей, димоходів, а також обігрівачів до безпечної роботи це — обов’язок саме мешканців будинків.
19 Жовтня, 2020 р., 08:32
В атласі вказано 136 районів, назви, межі, площі, чисельність населення, склад громад кожного нового району кожної області.