Увага! Громадські глухання...

Дата: 18.02.2019 18:47

Відповідно до розпоряджень голови Яготинської районної державної адміністрації від 07.06.2017 № 117 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, належної координації дій органів виконавчої влади у Яготинському районі», від 21.01.2019 № 24 «Про затвердження графіків проведення особистих виїзних прийомів, роботи прямих телефонних ліній, перевірок та звітувань про стан організації роботи зі зверненнями громадян на 2019 рік в Яготинському районі»

27.02.2019 о 14 годині за адресою: с. Двірківщина, вул. Центральна, 5, в приміщенні будинку культури відбудуться громадські слухання та особистий прийом громадян головою Яготинської районної державної адміністрації, за участю: дільничного інспектора, сільського голови та представників Яготинського районного військового комісаріату, управління соціального захисту населення адміністрації, служби у справах дітей та сім’ї адміністрації, відділу юридичного забезпечення та звернень громадян апарату адміністрації, відділу освіти, молоді та спорту адміністрації, відділу організаційно-аналітичного забезпечення та координації роботи з органами місцевого самоврядування адміністрації, Яготинського відділу Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Київській області, Яготинського РП ПрАТ «Київобленерго», відділу в Яготинському районі ГУ Держгеокадастру у Київській області, Яготинської філії по експлуатації газового господарства ВАТ «Київоблгаз», Комунального некомерційного підприємства «Яготинська центральна первинна медико-санітарна допомога» Яготинської районної ради, редакції «Яготинські вісті».

З питань порядку денного:

- про забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, стану правопорядку та злочинності на території Двірківщинської сільської ради;

- Про проходження військової служби та комплектування Збройних сил України.

- Проблемні питання.