Життя – як мить і ціла вічність

Дата: 11.02.2019 18:39

Фото без описуСьогодні так може сказати рідним, близьким, знайомим жителька м. Яготина, Марія Гнатівна Костильова, яка 10 лютого відсвяткувала свій  99- ий день народження.

Цій жінці довелося побачити все:  війну і голод  і перемогу, пройти через сумні і радісні хвилини життя. Господь розпорядився так, що за прожиті  роки  вона побачила найцінніше – народження двох  дітей, та  онуків.
В такий знаменний  день, її прийшли привітати  рідні та близькі. Зі щирими та сердечними вітаннями звернулися до Марії Гнатівни начальник управління соціального захисту населення адміністрації Г. Величко, заступник директора Яготинського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соц. послуг)  І. Керечанин, завідувач відділенням соціальної допомоги вдома Л. Назарчук  та соціальний робітник Л.Павлик, які побажали іменинниці міцного здоров’я, любові від рідних та прожити ще багато років.