Інспекторським складом Яготинського РС ГУДСНС України в Київській області роведено планову перевірку протипожежного, техноген0ного стану та цивільного захисту виборчої дільниці

Дата: 18.02.2019 18:24

Фото без опису15 лютого 2019 року інспекторським складом Яготинського районного сектору проведено планову перевірку протипожежного, техногенного стану та цивільного захисту Яготинського ДНЗ № 4 «Пролісок» м. Яготин в якій планується розміщення виборчої дільниці. В ході, якої проводилась перевірка електрогосподарства, шляхів евакуації, первинних засобів пожежогасіння, автоматичної пожежної сигналізації, внутрішнього та зовнішнього водопостачання, навчання персоналу до дій при виникненні пожеж, протирадіаційного укриття, засобів індивідуального захисту та документації, яка регламентує безпечну діяльність шкіл. Під час обстежень проведено  інструктажі та бесіди на протипожежну тематику.