Інспекторський склад Яготинського районного сектору провів планові перевірки протипожежного, техногенного стану та цивільного захисту автозаправних станцій ПАТ «УКРНАФТА»

Дата: 21.12.2018 18:16

В період з 20 по 21 грудня інспекторським складом Яготинського районного сектору проведено планові перевірки протипожежного, техногенного стану та цивільного захисту  автозаправних станцій ПАТ «УКРНАФТА», що знаходяться на території Яготинського району. В ході перевірки проведено перевірку електрогосподарства, первинних засобів пожежогасіння, автоматичної пожежної сигналізації, системи оповіщення та евакуації людей, протипожежне водопостачання, навчання персоналу до дій при виникненні пожеж, засобів індивідуального захисту та документації, яка регламентує безпечну діяльність АЗС. Під час обстежень проведено  інструктажі та бесіди на протипожежну тематику.