Семінар з орієнтації на службу по контракту в Збройних Силах України

Дата: 19.02.2019 17:14

Фото без описуВ Яготинській  районній філії Київського обласного центру зайнятості 19 лютого 2019  року проведено черговий семінар з орієнтації на службу по контракту в Збройних Силах України. Метою проведення заходу було інформування присутніх щодо умов укомплектування Збройних Сил України військовослужбовцями для проходження військової служби за контрактом.
У заході взяли участь безробітні, що перебувають на обліку в Яготинській  районній філії КОЦЗ , в кількості - 15 осіб.

Під час заходу заступник військового комісаріату з територіальної оборони  Сергій Пономаренко, звернув увагу безробітних на зростання попиту і престижності військової служби за контрактом, зокрема те що:
- Грошове забезпечення становить від 7000 гривень;
- Одноразова грошова допомога;

- Безкоштовна освіта після другого контракту;
- Безкоштовне санаторно-курортне лікування;
- Зберігається місце роботи, посада;
- Компенсується із бюджету середній заробіток;
- Не припиняється виплата пенсій на час такої служби.

Всі учасники семінару ознайомилися з переліком загальних спеціальностей Збройних Сил України .Крім військових спеціальностей на даний час існує потреба в цивільних спеціальностях таких як: водії автотранспортних засобів, кухарі, газоелектрозварники, медичні сестри.