Увага! Громадські слухання!

Дата: 12.12.2018 17:14

Фото без описуВідповідно до розпорядження голови Яготинської районної державної адміністрації від 07.06.2017 №117 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, належної координації дій органів виконавчої влади у Яготинському районі» 18.12.2018 о 11 годині за адресою: м. Яготин, вул. Незалежності, 87, в приміщенні будинку культури відбудуться громадські слухання при голові Яготинської районної державної адміністрації за участю: першого заступника голови адміністрації, заступника голови адміністрації, дільничного інспектора,  міського голови.

З питань порядку денного:

- про забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, стану правопорядку та злочинності на території м. Яготина;

- проблемні питання.