Відбулась нарада щодо відзначення Дня захисту дітей

Дата: 29.05.2019 17:08

Фото без описуСьогодні, перший заступник голови райдержадміністрації Т.П.Сухенко провела нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та міської ради щодо відзначення у районі Міжнародного Дня захисту дітей. У ході засідання з керівниками відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації  було обговорено пропозиції щодо відзначення свята та узгоджено відповідний план дій. Серед основних заходів програми святкування Дня захисту дітей – розвивальні тренінги та майстер-класи, конкурси з подарунками та розваги з аніматорами, святковий концер.

За підсумками наради першим заступником голови райдержадміністрації Т.П.Сухенко дано відповідні доручення структурним підрозділам райдержадміністрації щодо виконання всіх заходів визначених організаційним комітетом.