Шляхи ефективного відпрацювання Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми

Дата: 15.04.2019 17:02

Фото без опису15 квітня 2019 року  відділом освіти, молоді та спорту Яготинської районної державної адміністрації за сприяння громадської «Фундації «Гармонізоване суспільство» та Київської міської державної адміністрації у актовій залі  Яготинської районної державної адміністрації  було проведено майстер-клас на тему: «Ідентифікація та взаємодія в НМВ» для  практичних психологів, соціальних педагогів, заступників директорів із виховної роботи (педагогів-організаторів) та методистів, координаторів психологічної служби Яготинського, Згурівського та Баришівського районів.

На захід прибуло 40 учасників, які мали можливість підвищити рівень обізнаності суб’єктів національного механізму взаємодії  в сфері протидії торгівлі людьми; визначитися із індикаторами постраждалих від торгівлі людей,  та прийняли активну участь у  відпрацюванні ефективних методів та технік НМВ у сфері протидії торгівлі людьми. Майстер-клас проводила Овсієнко Наталія Федорівна, тренер громадської організації «Фундації «Гармонізоване суспільство».

Бути обізнаним - значить бути упередженим від негативних впливів соціуму.