ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З РОЗГЛЯДУ ЗАЯВ ГРОМАДЯН З ПИТАНЬ ПРИЗНАЧЕННЯ ДЕРЖАВНИХ СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ, СУБСИДІЙ МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИМ СІМ’ЯМ

Для вирішення проблем жителів району, підтримки й соціального захисту малозабезпечених сімей, для забезпечення мінімальних соціальних гарантій,  01 листопада 2018 року,  під керівництвом першого заступника голови адміністрації Т.П.Сухенко відбулось засідання комісії з розгляду заяв громадян з питань призначення державних соціальних допомог, субсидій малозабезпеченим сім’ям та призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

З метою повного та об’єктивного розгляду  заяв громадян при вирішенні питань про надання субсидій та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям на засіданні було розглянуто та враховано наявність виняткових обставин у цих сім’ях.

Протягом засідання розглянуто близько 300 заяв.

Кожне таке звернення розглядалося  індивідуально, рішення про відмову, або призначення субсидій у таких випадках члени комісії приймали після обговорення з урахуванням нагальної потреби кожної з родин щодо отримання субсидії.