Яготинська районна філія Київського обласного центру зайнятості інформує

Дата: 06.01.2021 14:14

Шановні керівники підприємств, установ та організацій, незалежно від форми власності, з чисельністю штатних працівників ВІД 8 ОСІБ, які зареєстровані у Яготинському районі.

Відповідно до Наказу Міністерства соціальної політки України від 23.11.2018р. №1763 «Про затвердження Змін до Порядку надання роботодавцями державній службі зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню», який набрав чинності з 08.01.2019 року, Вам необхідно подати до Яготинської районної філії Київського обласного центру зайнятості звіт, а саме – «Інформація про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню за 2020 рік» в термін ДО 25 СІЧНЯ 2021 РОКУ.

За більш детальною інформацією звертатися

до Яготинської районної філії КОЦЗ (04575)-5-43-00.

Електронна адреса : yagotin@koblcz.gov.ua