Вітання голови адміністрації Олександра Кудрявського з Новим роком та Різдвом Христовим!

Дата: 31.12.2020 12:08

Фото без описуШановна громадо!

Сердечно вітаю вас з прийдешніми святами - Новим Роком та Різдвом Христовим!

Рік, що завершується, збагатив нас новим досвідом, згуртував і дав нам можливість створити всі умови для подальшого розвитку.

Ми входимо у новий відлік часу, оцінюючи і аналізуючи пройдене, підбиваючи підсумки року, що минає. Хай в наступному 2021 році кожен буде успішним у справах, бо саме ці успіхи формують суспільний оптимізм, додають впевненості у завтрашньому дні.

Щиро зичу вам, щастя, добра і злагоди. Нехай осяйна різдвяна зоря об’єднає усіх нас – і тих, хто зустрічає ці свята в дружньому сімейному колі, і тих, хто знаходиться далеко від рідної домівки. Нехай в кожній родині панує мир і спокій. Будьмо оптимістами, будьмо будівничими добрих справ на користь нашої держави! З Новим роком! З Різдвом Христовим!

З повагою

голова райдержадміністрації                                                   Олександр КУДРЯВСЬКИЙ