Акція "Не будь байдужим" продовжується!

Дата: 28.12.2020 09:59

Фото без описуДо Яготинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді звернулась мама-вихователь дитячого будинку сімейного типу Марія Роговець, яка не змогла бути осторонь проблем сімей, які потребують допомоги. З її ініціативи та завдяки допомоги родини Сахно Олександра та Оксани  солодкі подарунки  отримали  сім’ї, які перебувають на обліку в ЯРЦСССДМ. Загалом охоплено 31 родину, в них 102 дитини.

Дітлахи були дуже раді солодощам.

Яготинський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щиро вдячний благодійникам за небайдужість та турботу до наших діточок !

Щиро бажаємо кожній родині мирного неба, щасливої долі, міцного здоров'я, добробуту, благополуччя, злагоди та любові. Нехай будуть щасливими і вдячними ваші діти, а буденні клопоти завжди радісними і приємними.

Яготинський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді просить соціально відповідальний бізнес та небайдужих жителів Яготинщини долучатись до допомоги.