30 РОКІВ ДЕРЖАВНІЙ СЛУЖБІ ЗАЙНЯТОСТІ

Дата: 21.12.2020 16:05

Фото без описуНаприкінці грудня традиційно підбивають підсумки року, що минув, та пишуть плани на рік прийдешній. Команда служби зайнятості напередодні ювілею звітує за 30 років своєї діяльності.
З першого дня роботи, з 21 грудня 1990 року, два основних вектори служби були незмінними: пошук пропозицій роботи для безробітних та підбір працівників для роботодавців.
За 30 років послугами служби зайнятості скористалися 37 млн. українців. Нове робоче місце за сприяння служби знайшли понад 20 млн громадян. Підприємцями стали 397 тисяч колишніх безробітних. Види діяльності, в яких вони започаткували власну справу, найрізноманітніші: сфера послуг, торгівля, вирощування ягід, ковальство, фермерство, виготовлення крафтових сирів та солодощів.