ПОНАД 1,8 ТИС. ЛІЖОК ЗАБЕЗПЕЧЕНІ КИСНЕМ У «КОВІДНИХ» ЛІКАРНЯХ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дата: 08.12.2020 14:19

Фото без описуНа Київщині кисень підведений до 1854 інфекційних ліжок. 1300 з них підключені до централізованої мережі, ще 554 – до кисневих концентраторів.

Про це проінформував очільник Київщини Василь Володін сьогодні, 8 грудня.

«Зараз в області хворих на коронавірус приймають 26 лікарень. Загально маємо 2665 інфекційних ліжок. Із них – понад 1800 ліжко-місць уже обладнані киснем. Лише за тиждень ми встановили 239 нових кисневих точок доступу. Наголошу, що це динамічний процес, тому продовжуємо працювати», – пояснив Василь Володін.

Очільник Київщини зауважив, що до 15 грудня до «ковідних» медзакладів планують поставити ще 260 додаткових концентраторів. Також найближчого тижня завершать роботи з централізованого забезпечення киснем на 188 виводів у лікарнях Василькова, Кагарлика, Рокитного та Переяслав-Хмельницького.

Натомість до кінця грудня централізовану кисневу мережу на 165 виводів планують розширити в перепрофільованих лікарнях Ірпеня, Тетієва та Білої Церкви.