Підвели підсумки спортивних досягнень Яготинського району по футболу

Дата: 30.11.2020 11:10

Фото без описуГра забувається, а результат назавжди залишиться в історії.

Сенс футболу в результаті.
В. Лобановський

«Футбол - це просто гра»- говоримо після чергової поразки, проте знаємо, що це далеко не так. Футбол – це мистецтво. Футбол – це своєрідна мова, яка об`єднує людей зі всього світу. Футбол – це гра, яка не терпить зупинок. Футбол – це чоловіча гра, де боротьба – світло, а перемога – щастя. Хтось із відомих говорив: «Футбол – це кисень. Заберіть його в мене, і я задихнусь…»

Футбол –це життєвий простір в якому панує особлива енергія. Саме ця енергія панувала днями в приміщенні Яготинської міської ради де відбулося урочисте підведення підсумків футбольного сезону 2020 року в Яготинському районі.

В заходах з нагоди підведення підсумків футбольного року взяли участь виконавчий директор Київської обласної асоціації футболу Євген Євсєєв, заступник голови комітету дитячо-юнацького футболу Київської обласної асоціації футболу Володимир Маслов, куратор змагань обласного рангу Валерій Валерко, міський голова Наталія Дзюба, заступник міського голови Олена Федина, голова районної федерації футболу Сергій Власко, директор Яготинської дитячо-юнацької спортивної школи Юрій Стовбчатий, голова Яготинського фізкультурно-оздоровчого клубу «Колос» Валерій Висовень, тренери та капітани районних команд.

На святі звучало багато похвальних слів на адресу керівників та тренерів команд, гравців та вболівальників, організаторів змагань, які в ці не прості часи, знаходять сили, бажання та можливості, щоб розвивати футбол, залучати дітей та молодь до систематичних занять фізичними вправами.

Усі матчі давно зіграні, перемоги вирвані у тривалій і запеклій боротьбі, призи та подарунки готові до вручення. Тож переходимо до солодкої миті підсумків.

Виконавчий директор Київської обласної асоціації футболу Євген Євсеєв передав щирі вітання від Голови КОАФ Андрія Засухи місцевій футбольній громаді та вручив героям футбольного року спеціальні нагороди, виготовлені на замовлення обласної асоціації футболу. Виконавчий директор також передав три повноцінні комплекти футбольної форми аматорським колективам регіону від Благодійного фонду розвитку футболу на Київщині. Апофеозом яскравого свята стало вручення бронзових відзнак призерові Першості столичного регіону — «Кристалу» з Яготина. Спеціальні нагороди КОАФ отримали також очільник яготинського клубу Валентин Пісківець та тренер популярної представницької команди Юрій Стовбчатий.

Ну, а тепер про підсумки та зайняті місця Чемпіонату Яготинського району з футболу 2020 року Вищої ліги, в розрізі зайнятих місць:

І місце - ФК "КРИСТАЛ"

ІІ місце - ФК "РЯТІВНИК"

ІІІ місце - ФК "АВТОЛІДЕР+"

Кращими гравцями Яготинського району з футболу сезону 2020 року Вищої ліги, стали:

КРАЩИЙ ВОРОТАР - Галайтата Юрій (ФК"Кристал")

КРАЩИЙ ЗАХИСНИК - Гусениця Богдан (ФК"Рятівник")

КРАЩИЙ ПІВЗАХИСНИК - Кукса Сергій (ФК"Автолідер+")

КРАЩИЙ НАПАДНИК - Малюга Олександр (ФК"Автолідер+")

КРАЩИЙ МОЛОДИЙ ГРАВЕЦЬ - Суравікін Максим (ФК"Прапор")

КРАЩИЙ ВЕТЕРАН - Ткаченко Віктор (ФК"Кристал")

КРАЩІ БОМБАРДИРИ - Бабицький Євген (ФК"Кристал") та Рябущиць Олександр (ФК"Рятівник")

КРАЩИЙ ГРАВЕЦЬ СЕЗОНУ - Біда Владислав (ФК"Кристал")

КРАЩИЙ АРБІТР - Остренок Ігор

Призерами Чемпіонату Яготинського району серед команд Першої ліги стали:

І місце - ФК "СОТНИКІВКА-СУПОЇВКА"

ІІ місце - ФК "УРОЖАЙ" с. Черняхівка

ІІІ місце - ФК "СПАРТАК" с. Капустинці

Відзначили і кращих гравців першості Яготинського району з футболу сезону 2020 року ними стали:

КРАЩИЙ ВОРОТАР - Клименко Руслан (ФК"Урожай")

КРАЩИЙ ЗАХИСНИК - Шевчук Ярослав (ФК"Спартак")

КРАЩИЙ ПІВЗАХИСНИК - Рева Владислав (ФК"Урожай")

КРАЩИЙ НАПАДНИК - Федосенко Олексій (ФК"Сотниківка-Супоївка")

КРАЩИЙ БОМБАРДИР - Козак Володимир (ФК"Єдність")

Не залишились без уваги і переможці чемпіонату Яготинського району з футзалу Вищої ліги 2019-2020 років, якими стали:

І місце - ФК "РЯТІВНИК"

ІІ місце - ФК "ПРАПОР"

ІІІ місце - ФК "ГАЗОВИК"

В свою чергу Першість Яготинського району з футзалу 2019-2020 років виглядає так:

І місце - ФК "УРОЖАЙ" с. Черняхівка

ІІ місце - ФК "ДВІРКІВЩИНА"

ІІІ місце - ФК "АРХАТ" с. Годунівка

На останок побажаємо футболістам красивих забитих голів, вдячних глядачів, переповнених трибун та нових перемог.

Фото: Ольга Малюга,  Володимир Маслов