Яготинська районна філія Київського обласного центру зайнятості інформує

Дата: 19.11.2020 13:55

Фото без описуЩороку перед випускниками шкіл постає проблема вибору майбутнього. Саме майбутнього, тому що від правильності обраної дороги зараз залежить багато в чому те, як складеться життя потім. Професія визначить у майбутньому соціальний статус, і затребуваність у житті, і навіть рівень матеріального добробуту. Причому іноді питання стоїть не куди піти вчитися, а яку освіту варто здобувати взагалі.

19 листопада 2020 року до профконсультаційного вебінару з елементами тренінгу на тему: "Вибір професії: батьки+діти",який проводили фахівці

Київський Обласний Центр Зайнятості

, долучилися зареєстровані пошукачі роботи, які мають дітей - учнів 8-9 класів. Підключення до онлайн зустрічі відбувалося на базі Яготинської районної філії Київського ОЦЗ. Батьки дізналися про важливість правильного вибору професії, враховуючи бажання, вміння, навички дитини та потреби ринку праці.