Працівники Яготинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді долучилися до онлайн-конференції

Дата: 18.11.2020 15:10

Фото без опису18 листопада працівники Яготинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді долучилися до онлайн-конференції, присвяченої Європейському Дню захисту дітей від сексуального насильства.

Під час онлайн-конференції були презентовані результати  дослідження «Особливості розслідування та судового розгляду справ, пов'язаних з сексуальним насильством щодо дитини, зокрема онлайн, та торгівлею дітьми», проведеного у партнерстві з Всеукраїнський громадський Центр "Волонтер" та МБО Служба порятунку дітей.

Участь у конференції взяли Тамара Бугаєць, адвокат, експертка з питань попередження та подолання жорстокого поводження з дітьми; Наталія Пашко, психологиня, фахівчиня по роботі з дітьми, які зазнали сексуального насильства, експертка щодо проведення опитування із застосуванням дружнього до дитини підходу; опікун постраждалої дитини; Андрій Маханько, засновник сучасної системи захисту дітей від насильства в Білорусі; Олексій Федченко, засновник МБО «Служба порятунку дітей»; Олена Капральська, фахівець МБО «Служба порятунку дітей».