Запровадження «карантину вихідного дня» не вплине на роботу сервісних центрів МВС.

Дата: 13.11.2020 12:17

Фото без описуУ суботу, 14 листопада,  ми працюватимемо за звичним графіком - з 9:00 до 16:45.

Нагадуємо, що з метою дотримання протиепідемічних санітарних вимог та уникнення одночасного знаходження в сервісних центрах МВС значної кількості людей, ми обмежуємо кількість відвідувачів у приміщеннях.

Тому надання послуг і надалі здійснюватиметься виключно за попереднім особистим записом, який можливий:

• онлайн, через функціонал, що розміщений на сайті ГСЦ МВС (запис здійснюється на 15 днів уперед) – до ТСЦ №№ 3242(м.Біла Церква), 3243 (м.Бровари), 3245 (м.Вишгород), 3247 (м.Буча).
  • або, у разі відсутності в сервісному центрі МВС електронної черги - за номерами телефонів регіональних сервісних центрів МВС відповідної області.
  • Телефон контакт-центру регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Київській області:

(044) 290-37-90 – до ТСЦ МВС №№ 3241(м.Баришівка), 3244 (м.Обухів), 3246 (с.Софіївська Борщагівка, Києво-Святошинський район), 3248 (м.Переяслав) і 3249 (с.Винарівка, Ставищенський район).

Просимо вас дотримуватись безпечної дистанції, уникати скупчення людей, частіше мити руки та обов’язково - носити захисні маски.

Бережіть себе!

З турботою про вас #CервісніЦентриМВС !