ОНОВЛЕНА ЕПІДЕМІЧНА «ЧЕРВОНА ЗОНА» КИЇВЩИНИ
У Київській області з 9 листопада вісім територій перебуватимуть у “червоній” зоні епідемічного районування. Йдеться про мм. Васильків, Обухів, Переяслав, Фастів; Баришівський, Кагарлицький, Миронівський, Обухівський райони.
Рішення про це прийняли члени Державної комісії з питань ТЕБ і НС, повідомив 6 листопада голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.
«Хвороба продовжує поширюватися. Сьогоднімаємо на Київщині новий антирекорд з кількості хворих. За добу захворіли 434 мешканці, серед них– 13 дітей. Щотижня збільшується кількість хворих, які потребують стаціонарного лікування. Медики працюють на межі можливостей. Тому вкотре закликаю всіх бути обережними та дотримуватись протиепідемічних норм», – підкреслив голова Київщини.
Відтак із 00:00 години 9 листопада в “червоній” зоні – мм. Васильків, Обухів, Переяслав, Фастів та у Баришівському, Кагарлицькому, Миронівському,Обухівському районі – почнуть діяти такі обмеження:
• відвідування закладів освіти здобувачами освіти, крім закладів дошкільної освіти, учнів (вихованців) спеціальних шкіл, навчально-реабілітаційних центрів, за умови дотримання в них відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю стану здоров’я учнів (вихованців);
• приймання відвідувачів в закладах розважальної діяльності;
• приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення, крім
торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом;
провадження банківської та страхової діяльності, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів, діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, технічного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, діяльності з ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об’єктів поштового зв’язку;
торговельної діяльності та діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень.
Також заборонено відвідування отримувачами соціальних або реабілітаційних послуг установ і закладів, що надають соціальні або реабілітаційні послуги сім’ям, особам, що перебувають у складних життєвих обставинах (тимчасове, денне перебування)
крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово), центрів обліку бездомних осіб, мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, соціального патрулювання.
Повідомляє пресслужба КОДА.