МАЙЖЕ 700 ЖИТЕЛІВ КИЇВЩИНИ ЗАРАЗ ПОТРЕБУЮТЬ КИСНЕВОЇ ПІДТРИМКИ. 24 ПАЦІЄНТА НА ШВЛ

Дата: 29.10.2020 11:09

Фото без описуУ Київській області 1074 жителів перебувають у лікарнях. Йдеться про 783 хворих із підтвердженим діагнозом коронавірус і 291 пацієнта, який ще очікує результатів ПЛР-тестування.

Про це сьогодні, 28 жовтня, під час брифінгу повідомила директорка департаменту охорони здоров’я ОДА Олена Єфіменко.

Вона зазначила, що понад пів тисячі хворих потребують кисневої підтримки. Таких 658 осіб. Із них – 24 хворих у важкому стані перебувають на апаратах ШВЛ.

Олена Єфіменко зауважила, що зараз в області через важкість стану госпіталізують до 80 жителів за одну добу.

При цьому збільшилась і кількість виїздів бригад екстреної медичної допомоги до пацієнтів. Наприклад, хворі з коронавірусом можуть викликати “швидку” до 148 разів за добу.

Нагадаємо: у Київській області пацієнтів із коронавірусом приймають 20 госпітальних баз. Упродовж крайнього тижня в цих медзакладах збільшили кількість точок доступу до кисню до 919, а також апаратів ШВЛ до 189.