З ПОЧАТКУ ЕПІДЕМІЇ НА КИЇВЩИНІ ЗРОБИЛИ ВЖЕ ПОНАД 147 ТИСЯЧ ПЛР-ТЕСТІВ НА COVID-19

Дата: 29.10.2020 11:07

Фото без описуЗ початку епідемії в Київській області  зроблено понад  147 тисяч ПЛР-тестів хворим з підозрою на COVID-19, контактним особам, медпрацівникам. З них лабораторно підтверджено 15465  випадків. Про це сьогодні під час щотижневого он-лайн брифінгу повідомила директор департаменту охорони здоров‘я Київської облдержадміністрації Олена Єфіменко.

«За останню добу в Київській області маємо 309 нових хворих на коронавірус. Захворіли 13 дітей – під час канікул діти хворіють менше. Також захворіли 296 дорослих. Померли 14 мешканців Київщини. Віком від 45 до 83 років. Всього з початку року зареєстровано 357 летальних випадків», – розповіла очільниця ДОЗу.

Також вона додала, що з початку епідемії в області вже одужало – понад 7 700 людей, з яких  628 дітей. Медичне спостереження встановлено за майже 30,5 тис. контактних осіб. Амбулаторно проліковано – 13 607 осіб. Стаціонари прийняли 1 858 хворих.

«На жаль, за останні три тижні спостерігається тенденція до збільшення кількості госпіталізованих пацієнтів з COVID-19 та підозрою – з 33 до 81 особи за добу. Збільшилася й кількість виїздів бригад екстреної медичної допомоги до таких пацієнтів – з 60 до 148 на добу. Тому звертаюся до всіх мешканців області: бережіть здоров‘я своє та оточуючих, не нехтуєте засобами особистого захисту, дотримуватися всіх протиепідемічних правил», – підкреслила Олена Єфіменко.

Повідомляє пресслужба КОДА.