НА КИЇВЩИНІ ЗАКРИТО НА КАРАНТИН 14 ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

Дата: 29.10.2020 11:06

Фото без описуВ Київській області в умовах адаптивного карантину працює 780 закладів дошкільної освіти, які відвідує майже 55 тисяч дітей. на карантині перебувають 14 садочків. Про це сьогодні, 28 жовтня, під час онлайн брифінгу повідомила директор департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації Олена Єфіменко.

Рішеннями територіальних управлінь ТЕБ та НС закрито на карантин садочки:

по одному – в Згурівському,  Тетіївському і Таращанському районах, у Миронівській та Баришівській ОТГ.

1 заклад – в Яготинському районі.

Всі 703 навчальні заклади Київської області продовжують перебувати на осінніх канікулах. Навчальні заклади, які опинилися в «червоній» зоні, після закінчення канікул будуть працювати дистанційно. Йдеться про міста Бориспіль, Васильків, Обухів та Бориспільський і Обухівський райони.

На дистанційні формі навчання до 15 листопада перебувають22 заклади професійної освіти та 11 закладів фахової передвищої освіти.

«Вкотре закликаю всіх мешканців Київської області жорстко дотримуватися всіх протиепідемічних правил. Не наражайтена небезпеку себе та оточуючих. Бажаю всім міцного здоров‘я. Бережіть себе!» – закликала Олена Єфіменко.