Акція «Не будь байдужим!» продовжується

Дата: 15.10.2020 16:24

Фото без описуЯготинський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді висловлює подяку небайдужим мешканцям Яготинщини, які надали дитячий одяг, іграшки, для новонародженого хлопчика коляску.

Яготинський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді просить соціально відповідальний бізнес та небайдужих жителів Яготинщини долучатись до допомоги особам з обмеженими можливостями та сім’ям з дітьми, які потрапили в складні життєві обставини в забезпеченні ліками, продуктами харчування, речами особистої гігієни.

Насправді робити маленькі добрі справи зовсім не важко! Віддаючи частинку своєї любові, ви отримаєте набагато більше.

Яготинський районний центр соціальних

служб для сім’ї, дітей та молоді