Управління соціального захисту населення повідомляє про можливість отримання гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам

Дата: 30.09.2020 15:26
Кількість переглядів: 1991

Фото без описуБлагодійним фондом «Донецький фонд соціального захисту та милосердя» через Міністерство соціальної політики України надано управлінню соціального захисту населення Яготинської районної державної адміністрації гуманітарну допомогу для внутрішньо переміщених осіб, які потребують соціального захисту та підтримки з боку держави та небайдужих людей.

Вантаж гуманітарної допомоги в район доставлено за сприянням небайдужого жителя Яготинщини, фізичної особи – підприємця В.В.Лугин. Керівництво Яготинської районної державної адміністрації та керівництво управління соціального захисту населення Яготинської РДА висловлює подяку Володимиру Володимировичу за надану допомогу.

Внутрішньо переміщеним особам, які потребують підтримки та допомоги (одяг, взуття, білизна, посуд) звертатися до управління соціального захисту населення Яготинської РДА: м. Яготин, вул. Пирятинська, 1.