Служба 101 інформує

Дата: 28.09.2020 08:50

26 вересня о 10:40 до оперативно – диспетчерської служби Яготинського району надійшло повідомлення про пожежу в м. Яготин по вул. Толбухіна.

На місце виклику терміново направлено черговий караул 28 – ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Яготин.

По прибуттю на місце виклику рятувальниками встановлено, що горить трав’яний настил орієнтовно на площі 0,5 га.

Пожежу локалізовано о 11:15 та повністю ліквідовано о 11:35.

Причина пожежі встановлюється.

Цого ж дня о 13:58 до оперативно – диспетчерської служби Яготинського району надійшло повідомлення про пожежу в м. Яготин по вул. Переяслівська.

Пожежу локалізовано о 14:08 та повністю ліквідовано о 14:17.

Причина пожежі встановлюється.

о 15:05 до оперативно – диспетчерської служби Яготинського району надійшло повідомлення про пожежу в с. Капустинці поблизу пров. Кривошея.

По прибуттю на місце виклику рятувальниками встановлено, що горить трав’яний настил та очерет орієнтовно на площі 0,5 га.

Пожежу локалізовано о 16:00 та повністю ліквідовано о 16:15.

Причина пожежі встановлюється.

о 23:57 до оперативно – диспетчерської служби Яготинського району надійшло повідомлення про пожежу в с. Засупоївка.

По прибуттю на місце виклику рятувальниками встановлено, що горить трав’яний настил орієнтовно на площі 0,7 га.

Пожежу локалізовано о 00:22 та повністю ліквідовано о 00:50.