Служба 101 інформує

Дата: 25.09.2020 11:34

Фото без опису24 вересня о 12:15 до оперативно – диспетчерської служби Яготинського району надійшло повідомлення про пожежу в м. Яготин поблизу вул. Олександра Олеся.

На місце виклику терміново направлено черговий караул 28 – ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Яготин.

По прибуттю на місце виклику рятувальниками встановлено, що горить трав’яний настил орієнтовно на площі 300 м2.

Пожежу локалізовано о 12:33 та повністю ліквідовано о 13:23.

Причина пожежі встановлюється.

Цого ж дня о 13:25 до оперативно – диспетчерської служби Яготинського району надійшло повідомлення про пожежу в м. Яготин по вул. Толбухіна (узбіччя дороги).

По прибуттю на місце виклику рятувальниками встановлено, що горить трав’яний настил орієнтовно на площі 100 м2.

Пожежу локалізовано о 13:47 та повністю ліквідовано о 13:55.

Причина пожежі встановлюється.

Також о 15:02 до оперативно – диспетчерської служби Яготинського району надійшло повідомлення про пожежу в м. Яготин по вул. Дмитрівська.

По прибуттю на місце виклику рятувальниками встановлено, що горить трав’яний настил орієнтовно на площі 500 м2.

Пожежу локалізовано о 15:24 та повністю ліквідовано о 15:30.

Причина пожежі встановлюється.

Також о 15:41 до оперативно – диспетчерської служби Яготинського району надійшло повідомлення про пожежу в м. Яготин по вул. Євгена Патона.

По прибуттю на місце виклику рятувальниками встановлено, що горить трав’яний настил орієнтовно на площі 250 м2.

Пожежу локалізовано о 16:00 та повністю ліквідовано о 16:22.

Під гасіння пожежі залучалась 2 одиниці техніки та 6 чоловік особового складу.

Причина пожежі встановлюється.

Також о 17:40 до оперативно – диспетчерської служби Яготинського району надійшло повідомлення про пожежу в с. Супоївка по вул. Вітовецька.

Пожежу локалізовано о 17:59 та повністю ліквідовано о 18:15.