До уваги мешканців Яготинської району!

Дата: 24.09.2020 16:22

Фото без описуРозпочато процедуру громадських слухань щодо розроблення містобудівної документації «Детальний план території в адміністративних межах Райківщинської сільської ради Яготинського району Київської області за межами населеного пункту з метою відведення земельної ділянки в постійне користування комунальному підприємству Яготинської міської ради «Комунальник» під розміщення полігону твердих побутових відходів» які триватимуть з 25 вересня по 24 жовтня_2020 року за адресою: 07700, Київська обл., Яготинський р?н, м. Яготин, вул. Незалежності, буд. 110.

Містобудівна документація «Детальний план території в адміністративних межах Райківщинської сільської ради Яготинського району Київської області за межами населеного пункту з метою відведення земельної ділянки в постійне користування комунальному підприємству Яготинської міської ради «Комунальник» під розміщення полігону твердих побутових відходів» виконана авторським колективом ТОВ «ІНСТИТУТ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ПЛАНУВАННЯ» на підставі Розпорядження Яготинської районної державної адміністрації Київської області від 11.06.2020 р. № 162 та відповідно до погодженого завдання на проектування.

Громадські обговорення відбудуться  __6 жовтня 2020 року____  о  _10.00_ год. за адресою 07700, Київська обл., Яготинський р?н, м. Яготин, вул. Незалежності, буд. 110, каб. 216.

Детальніша інформація надається у приміщенні Яготинської райдержадміністрації  каб. 203. Пропозиції (зауваження) можуть подаватися в письмовій та/або усній формі під час громадських слухань із внесенням їх до протоколу громадських слухань. Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні  особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи.

За організацію розгляду пропозицій (зауважень) відповідальний: _начальник відділу будівництва, містобудування, архітектури, енергетики, житлово – комунального господарства, економічного та сільськогосподарського розвитку Яготинської райдержадміністрації

Колозіна Г. О.