Яготинський РС ГУ ДСНС України у Київській області інформує

Дата: 24.09.2020 15:55

24 вересня інспекторський склад Яготинського районного сектору провів позапланову перевірку ОЗО «Яготинський НВК» СШ І-ІІІ ст. № 2», в якому буде розміщена виборча дільниця.

В навчальному закладі рятувальниками було проаналізовано стан первинних засобів пожежогасіння, комплектацію пожежних щитів протипожежним інвентарем, стан шляхів евакуації з приміщень школи, стан утримання електрогосподарства, стан зовнішнього та внутрішнього протипожежного водопостачання, а також працездатність систем протипожежного захисту.

Відповідальним за пожежну безпеку було вказано на всі недоліки, які були виявлені під час проведення перевірки та наголошено про їх термінове усунення.

З працівниками були проведені інструктажі на протипожежну тематику та вручені листівки з пожежної безпеки.