Легалізація трудових відносин - на першому місці!

Дата: 22.09.2020 10:48

18 вересня 2020 року фахівець Яготинської районної філії Київського обласного центру зайнятості Олена Корж разом з представниками управління соціального захисту населення Яготинської РДА Іриною Кабанець та заступником начальника відділу наповнення бюджету №4 головного управління ПФУ в Київській області Оксаною Малинка взяла участь в рейдовому обстеженні субєктів господарювання, які займаються перевезенням пасажирів з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Під час рейду було надано інформаційно-консультаційні послуги з питань легалізації заробітної плати та трудових відносин ФОП Щербина В.В., ФОП Малиш А.А., ФОП Васільєв В.