ВІТАННЯ ГОЛОВИ АДМІНІСТРАЦІЇ О.КУДРЯВСЬКОГО З ДНЕМ МІСТА

Дата: 21.09.2020 12:27

Фото без описуДорогі яготинці та гості міста!

Від щирого серця вітаю вас з Днем міста! День міста - це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди.

Усі досягнення, якими багате наше місто, складаються із щоденної праці, знань і талантів його жителів. Саме, ви, дорогі яготинці, змінюєте його обличчя, розвиваєте, поліпшуєте благоустрій. Тому і наше місто з кожним роком набуває європейського вигляду.

За всю історію існування Яготина тут зросло, вчилося, працювало не одне покоління видатних людей, які зробили чималий вклад у розбудову міста. Щиро дякую їм за це! Молоде, активне та небайдуже покоління яготинців продовжує трудитися на благо міста, роблячи його сучасним європейським місцем.

Загальними зусиллями влади та громадян ми робимо все для його сталого зростання та розбудови, підвищення соціальних стандартів кожного громадянина міста.

Нехай наше місто буде завжди квітучим і красивим. Зичу кожній родині, кожному окремому жителю міста щастя, здоров’я, благополуччя, впевненості у завтрашньому дні!

З повагою

Голова адміністрації                                                                  О. КУДРЯВСЬКИЙ