Вітання голови райдержадміністрації О. Кудрявського з Днем фармацевтичного працівника

Дата: 18.09.2020 14:24

Фото без описуШановні працівники фармацевтичної галузі!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята! Фармацевтична галузь є необхідною складовою успішного функціонування сфери охорони здоров’я, а отже, запорукою збереження генофонду нації.

В районі сформовано розгалужену аптечну мережу, яка пропонує широкий асортимент високоефективних та безпечних лікарських засобів. Наші фармацевти постійно працюють над поліпшенням якості обслуговування населення, дбають, аби аптечні заклади нашого району ставали своєрідними центрами здоров’я, де кожен відвідувач може отримати кваліфіковану консультацію та допомогу. Впевнений, що Ваші професійні навички, уміння творити добро будуть запорукою нових вагомих успіхів фармацевтичної галузі району.

Щиро бажаю Вам, шановні працівники фармації, міцного здоров’я, щастя і добра. Нехай Ваша праця збагачується новим досвідом, а кожен прожитий день сповнюється гордістю за обрану професію, шаною і повагою вдячних жителів Яготинщини.

З повагою голова райдержадміністрації                                                О. КУДРЯВСЬКИЙ