Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 18.09.2020 09:14

Фото без опису17 вересня 2020 року під керівництвом голови Яготинської районної державної адміністрації відбулося планове засідання комісії з питань захисту прав дитини при Яготинській районній державній адміністрації.

В рамках засідання присутні розглянули наступні питання:

• про доцільність відібрання малолітнього у гр. Ч, у зв’язку із невиконанням батьківських обов’язків;
  • про участь батька Г. у вихованні малолітньої дитини, який проживає окремо від них, встановлення порядку побачень з дітьми;
  • про розгляд заяви гр. Г про доцільність позбавлення батька батьківських прав гр. Ц. відносно малолітнього сина;
  • про звернення щодо визначення місця проживання малолітньої дитини з батьком чи матір’ю.

На комісії заслухана думка батьків дітей та членів комісії.

Відповідно до Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого Постановою КМУ від 24.09.2008 № 866, з  метою захисту прав та інтересів кожної дитини, з урахуванням думки всіх присутніх, вищевказані питання обговорені та узгоджені з батьками, за результатами прийняті рішення.