Відбулось засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

Дата: 16.09.2020 12:30

Фото без описуНа виконання Доручення Прем’єр – міністра України щодо легалізації робочих місць, членами робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення 15.09.2020 року в Яготинській районній філії Київського обласного центру зайнятості проведено засідання круглого столу в рамках визначення напрямків роботи з питань легалізації робочих місць суб’єктами господарювання Яготинського району.

Засідання проведено за участю представників Яготинського відділу обслуговування громадян Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України, Яготинської районної філії Київського обласного центру зайнятості та управління соціального захисту населення Яготинської районної державної адміністрації.

На засіданні визначалися напрямки роботи, направленої на легалізацію робочих місць, які надають послуги з перевезення пасажирів.