Презентація військової служби за контрактом

Дата: 12.12.2018 16:56

Фото без описуОдним із найважливіших пріоритетів діяльності служби зайнятості є тісна взаємодія з роботодавцями, оскільки саме роботодавець є основним партнером в реалізації державної політики зайнятості.

Так, 12 грудня 2018 року в приміщенні Яготинської районної філії Київського обласного центру зайнятості  проведено для безробітних громадян презентацію військової служби за контрактом. Заступник військового комісара Яготинського районного військового комісаріату старший лейтенант Пономаренко Сергій Іванович  ознайомив присутніх  з процесом відбору претендентів на війському службу за контрактом, основними обов’язками ,матеріальним забезпеченням, отримання безоплатної медичної допомоги у військово-медичних закладах охорони здоров'я.

Зустріч відбулася у форматі активного спілкування: шукачі роботи мали можливість отримати повну інформацію, що стосується військової служби за контрактом.