Рятувальники провели пожежно-профілактичне відпрацювання населеного пункту с. Сулимівка

Дата: 20.12.2018 16:54

20 грудня 2018 року працівниками Яготинського районного сектору ГУ ДСНС України у Київській області спільно з засобами масової інформації та сільським головою проведено пожежно-профілактичне відпрацювання населеного пункту с. Сулимівка Яготинського району.

В ході відпрацювання проводився обхід приватних домоволодінь з мешканцями яких проведено профілактичні бесіди на теми Безпека у побуті (пічне опалення, поводження з газом, електромережі, побутових приладів), Увага вибухонебезпечні предмети, Правила поведінки на кризі, та вручено інформаційні листівки застережливого характеру.