Київський обласний Форум сім’ї

Дата: 17.12.2018 16:51

Фото без описуЗапрошуємо Вас взяти участь у роботі Київського обласного Форуму сім’ї, який проходитиме18 грудня 2018 року з 10:00 до 16:30 у великій конференц-залі НАН України (вул. Володимирська, 55, м. Київ). За підтримки громадської ради з питань співпраці з Церквами та релігійними організаціями при Міністерстві освіти і науки України.

На форумі обговорюватимуть Національну сімейну стратегію, наявні вітчизняні програми, ресурси і практичний досвід по зміцненню інституту сім’ї та формуванню усвідомленого батьківства.

Також на форумі буде презентовано освітню програму «Основи сім’ї ».

Серед доповідачів Форуму:

?    Микола Кулеба - Уповноважений Президента України з прав дитини.

?    Павло Унгурян народний депутат України, Голова міжфракційного депутатського об'єднання “За духовність, моральність та здоров'я України”.

Оксана Білозір -  народний депутат України, народний артист України, громадський і політичний діяч.

?   Ірина Сіданіч - доктор педагогічних наук, професор Університету менеджменту освіти НАПН України.

?  Ганна Турчинова - кандидат педагогічних наук, професор. Декан факультету природничо-географічної освіти та екології.

?   Адріан Буковинський -  кандидат філософських наук, доцент кафедри культурології  НПУ М. П. Драгоманова, голова оргкомітету Всеукраїнського Форуму сім’ї.

?       Руслан Кухарчук – голова руху «Всі разом!», президент Асоціації журналістів «Новомедіа».

?       Керівництво Київської обласної ОДА та Київської обласної ради.

Метою Форуму є покращення стану сімей в Київській області через поєднання досвіду, ресурсів і зусиль між депутатами місцевих рад, представниками державних служб та установ, фахівцями освітніх закладів, активістами громадських та релігійних організацій, представниками ЗМІ та ділових кіл.

В якості підсумкового документу планується прийняття Резолюції форуму.

Просимо підтвердити Вашу участь до 17 грудня 2018 р. за наступними контактами:

На Вас чекають приємні сюрпризи та подарунки

Кількість місць обмежена

ОБОВ’ЯЗКОВА ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ   cid:image004.jpg@01D485B7.B31F0150