Готуємо творчого, неординарного вчителя

Учитель, який має свободу творчості й розвивається професійно, забезпечить успішну організацію освітнього процесу. 30 жовтня в Яготинській ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 продовжила роботу осіння сесія курсів підготовки вчителів майбутніх 1-х класів.

При активній участі вчителів тренером Рогульчик С.П. та методистом РМК Висоцькою Н.І. проведені ранкові зустрічі з використанням різноманітних вправ для згуртування колективу, вироблення навичок спілкування та співпраці.

Вчителі вчилися створювати лепбуки, що є умовою розвитку дитячої творчості та формування самостійності у підборі матеріалу до уроків. Ознайомлення зі стратегіями  кубування, РАФТ, діяльністю «Гра по-новому, навчання по-іншому» прияло підвищенню активності педагогів у тренінгах, проведених тренером.