Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 13.12.2018 16:49

Фото без описуЗ метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей, під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Т.П.Сухенко, було проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації.

В ході засідання комісії присутні розглянули наступні питання:

1. Про виконання батьківських обов’язків громадянами Т.О.С. та Т.Ю. стосовно 5 дітей.

2. Про виконання батьківських обов’язків громадянкою стосовно 2 дітей.

3. Про виконання батьківських обов’язків громадянкою В. 1 дітей.

4. Про виконання батьківських обов’язків громадянкою Г. стосовно 2 дітей.

5. Про невідвідування М.М.В., 2001 року народження Яготинського ЦПТО.

6. Про невідвідування Ч.А.В. навчального закладу Яготинського ЦПТО.

Підготовлені матеріали детально вивчені працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації, надані всі необхідні, згідно чинного законодавства, документи для їх розгляду, заслухані заявники, відповідачі та запрошені.

За підсумками засідання членами комісії прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.