Голова адміністрації В.С.Шмигановський зустрівся з громадою с.Богданівки

Дата: 25.03.2019 16:43

Фото без описуВже традиційно голова адміністрації В.С.Шмигановський проводить зустрічі з активом сіл району. Так, 22 березня голова адміністрації відвідав с.Богданівка, де зустрівся з громадою.

Окрім очільника району в зібранні взяли участь представники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники територіальних відомств, ЗМІ, громада с.Богданівки.

Звертаючись до жителів села, голова адміністрації зазначив, що зустрічі, які проводяться з громадами району  мають на меті почути безпосередньо на місцях думки людей, їх пропозиції, проблемні питання, знайти спільно шляхи їх вирішення.

Під час виступу В.С.Шмигановський проінформував присутніх про основні завдання над  вирішенням яких працює районна влада,  про проблемні питання галузей та  шляхи їх вирішення.

«Районна влада працює над поліпшенням матеріально-технічного оснащення навчальних закладів. Вже в квітні буде закуплена та передана місцевій школі інтерактивна дошка, також працюємо над включенням в обласну програму фінансування футбольного поля з штучним покриттям та виділення коштів на утеплення навчального закладу» - підкреслив Василь Степанович.

Жителі села активно підіймали наболілі питання. Загалом мешканців Богданівки турбували питання перерахунку пенсій, монетизації субсидій, приведення обсягів газу до стандартних умов, транспортного сполучення, пільгового перевезення та земельні питання.

Загалом зустріч відбулась конструктивна, керівництво району з перших уст почуло проблеми селян та сформувало перелік заходів, котрі потрібно вирішити невідкладно, кулябівці ж отримали кваліфіковані відповіді посадовців по питаннях, що їх турбували.

Наступна зустріч голови райдержадміністрації В.С.Шмигановського планується провести 26 березня о 14.00 год. в с.Черняхівка.